Dane osobowe

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane.Tożsamość administratora:
Administratorem danych jest Dyrektor Pałacu Młodzieży w Warszawie, pl. Defilad 1,
00-901 Warszawa.

Dane kontaktowe administratora:
Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych:
Inspektorem ochrony danych jest Miejskie Biuro Finansów Oświaty m.st. Warszawy,
ul. Mokotowska 55, 00-542 Warszawa, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania:
Dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego, o którym mowa w ustawie o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r.

Okres przechowywania danych:
Podane dane osobowe będą przetwarzane przez cały okres trwania edukacji pozaszkolnej.

Prawa podmiotów danych:
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:
Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani/Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

Urząd Ochrony Danych Osobowych:
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 531 03 00
Fax: 22 531 03 01

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych:
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.